Rejestracja
Forum Forum LKS Pogoń Markocice Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Forum LKS Pogoń Markocice Strona Główna » Mecze

alilama

Dołączył: 22 Kwi 2006
Posty: 6 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bogatynia

PostWysłany: Sob 15:09, 22 Kwi 2006 Back to top

Może spróbujmy utworzyć cotygodniowy konkurs na typowanie wyniku kolejnego meczu. Wiem w takiej nlidze jak ta jest to bardzo trudne, ale dlaczego nie spróbować. Po każdym meczu będziemy mogli wyłonić zwycięzcę a ponadto poplotkować o ostatnim meczu.
Nie zapomnijcie 23 kwietnia 2006 r. godzina 16:00. Nie ma prawdziwego widowiska bez kibiców.

Marek

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 72 Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Sob 19:26, 22 Kwi 2006 Back to top

Ja stawiam że wygramy 3-1, będzie to trudne ze względu na problemy kadrowe ale myśle że damy radę tym bardziej że mamy im coś do udowodnienia.

alilama

PostWysłany: Sob 21:05, 22 Kwi 2006 Back to top

No to życzę powodzenia i wygranej po efektownej walce (nie po rzutach karnych jak mniej utalentowane drużyny) Embarassed

alilama

PostWysłany: Nie 20:05, 23 Kwi 2006 Back to top

No i co?

Brawo Brawo Brawo!

Że co zachwycam się jak dzieciak?

Nie po prostu podobało mi się. Chłopaki grali. Widać było chęć do gry i to u tych co mieli na nią siły i tych co oddychali bokami. Przy takiej grze chyba żadna drużyna nie jest im groźna. Tak zgadzam się były momenty gdy uginały się nogi. Szczególnie w pierwszej połowie. Ale później no, no. Wiele uznania dla ostatniego stopera. Doświadczenie z poprzednich lat rozegranych tu i ówdzie procentuje. Trzeba także przyznać, że największy był ten najmniejszy. O kim mowa o Heńku S. Chciało by się aby przynajmniej połowa młodzieży podchodziła do każdego meczu jak ten wiekowy zawodnik. Trzeba przyznać, że chłopaki z Radaru w drugiej połowie grali już na radar i z niemocy postanowili strzelić więcej bramek niż Marakany tyleż że do swojej bramki. Nie ujmuje to jednak zasług naszym chłopakom. Bo ktoś ich do tego zmusił. Nie? No dobra to tyle co ja myślę o tym meczu. Nie będę roztrząsał się nad każdym zawodnikiem. Tych co trzeba było pochwalić zostali pochwaleni. Karcić dzisiaj nikogo nie będziemy. A może jednak?